کاربرد فاوا در امر آموز، چالش های جدید و جدیدتری را در برابر دبیران قرار می دهد. آنها نه تنها باید مهارت های استفاده از (فاوا) را بیاموزند، بلکه باید چگونگی طراحی و دستورالعمل های نو را از طریق ادغام فاوا با برنامه آموزشی فراگیرند.


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
60


برای دسترسی به فایل ورد WORD این مقاله ، بعد از پرداخت حق اشتراک فایل شماره 171 را دانلود کنید.

کاربرد فاوا) ) در امر آموز، چالش های جدید و جدیدتری را در برابر دبیران قرار می دهد. آنها نه تنها باید مهارت های استفاده از (فاوا) را بیاموزند، بلکه باید چگونگی طراحی و دستورالعمل های نو را از طریق ادغام فاوا با برنامه آموزشی فراگیرند. دبیران باید از نظر فنی و همچنین در مورد استفاده از فناوری به مثابه یک ابزار آموزشی در آموزش و پرورش حرفه ای شوند.همچنین نقطه ثقل استفاده از فاوا به نحوی باشد که دانش آموزان را برای کسب تجربیات گوناگون و ایجاد زمینه هایی برای آمیختن مهارت ها و دانشهایشان، هم در داخل و هم در خارج از مدرسه آماده کند.

برای ایجاد یادگیری های مؤثر، جایی که فناوری در اختیار اهداف یادگیری قرار می گیرد مدرسه است و تنها دبیران هستند که در اوقاتی حساس و برپایه نیازها و شیوه های یادگیری دانش آموزان، فنون فاوا را در برنامه ریزی تحصیلی به کار می گیرند. وقتی که دبیران نیروی ذخیره شده و بالقوه ابزار قدرتمند تربیتی و آموزشی را در فاوا شناختند و آن را درک کردند، فاوا می تواند در کلاس ها درس و متون درس به صورت نامحدود شروع به فعالیت کند.

دبیران آینده، نه تنها در مورد نحوه استفاده از فاوا به دنبال کسب موفقیت های جدید باشند، بلکه باید برای درهم تنیدگی متون درسی در فاوا و برنامه ریزی درسی نیز بکوشند. همچنین همراه با ورود فاوا در امر یادگیری و یاددهی باید در شیوه های ارتباطات و مکاتبات در برنامه ریزی های درسی، تغییراتی ایجاد کنند و تغییر نقش خود را از انتقال دهنده صرف اطلاعات به یادگیرندگان به نقش تسهیل کننده، فراهم کننده شرایط یادگیری و راهنما بپذیرند.

دبیران باید به طور ثابت و تغییر ناپذیر عناصر آموزشی را با استفاده از ویژگی های فاوا در زمینه های گوناگون بکار گیرند؛ چرا که این زمینه ها، زمینه های کلیدی مراحل یادگیریند و میل و رغبت دانش آموزان را برای استفاده از فاوا به منظور بالابردن سطح یادگیری تقویت می کنند (جاریانی 2، 1382). لازمه همه موارد ذکر شده این است که دبیران را از نظر تئوری و عملی با فاوا آشنا کنند و آنها را به مهارت فاوا مجهز کنند.

خرید و دانلود فوری این فایل

قیمت : 19000 تومان

فروش ویژه ده فایل دلخواه

آیا فایل های بیشتری نیاز دارید؟ ... آیا تخفیف می خواهید؟ ...

با پرداخت حق اشتراک به مبلغ 34800 تومان فایل های دلخواه خود را از این سایت دانلود کنید.

با پرداخت 34800 تومان حق اشتراک: تعداد 10 فایل دلخواه خود را از بین همه فایل های سایت انتخاب و دانلود کنید:

 

فایل های سایت عبارتند از:

 فایل مبانی نظری روانشناسی و مدیریت و... با لیست منابع

فایل مقالات پیشینه تحقیق با لیست منابع

فایل word مقالات بیان مسئله با لیست منابع

فایل word پروپوزال های باکیفیت و عالی با لیست منابع (عنوان همه پروپوزال ها)

و فایل های پاورپوینت و ...

فایل های تعریف مفهومی و عملیاتی متغیرها

 برای خرید حق اشتراک کلیک کنید...


نکته مهم: با خرید حق اشتراک تا یکسال فرصت دارید با ارسال شماره تراکنش به ایمیل زیر ده فایل را دریافت کنید.

پیشنهاد موضوع جدید و غیر تکراری مشاوره و روانشناسی:

iranprojhe@gmail.com